اعتبار قیمت ها

<b>ثبت شرکت</b> در <b>انگلستان</b>

تمامی قیمت ها و تخفیفات تا پانزدهم تیر ماه 96 معتبر خواهند بود.

لیست خدمات و هزینه ها

      ۩  در صورت وجود هر گونه سوال می توانید در ساعات اداری با دفتر شرکت تماس حاصل فرمایید.

021-28422
legal@itresearches.ir
»

افتتاح حساب بین المللی

+افتتاح حساب بین المللی و مسترکارت فیزیکی

  • <b>مستر کارت</b>، <b>افتتاح حساب</b> بین المللی

افتتاح حساب بانکی در نگاه اول ساده به نظر میرسد اما بانک های اروپایی و خارجی قوانین بسیار سختی برای افتتاح حساب بانکی بدون حضور در بانک وضع کرده اند، این قوانین که به منظور جلوگیری از پولشویی اعمال شده اند و چنانچه از یک وکیل یا کارشناس در این زمینه استفاده کنید میتواند برای شما بسیار راهگشا باشد.

در این راستا، مجموعه شرکت های رایان نتدر نظر دارد تا به منظور ارائه ی خدمات حساب بانکی بین المللی در معتبر ترین بانک های انگلستان و روسیه راهگشای این گونه مسائل باشد.
'حساب بانکی در انگلیس


برای دریافت حساب بانکی در انگلیس می توانید توسط وکلای ما در انگلستان اقدام به افتتاح حساب بانکی در یکی از بانک های معتبر انگلستان نمایید. گشایش حساب بانکی در انگلیس منوط به حضور شما در انگلستان است شما می توانید با کمک وکلای ما در انگلیس به بانک مربوطه به منظور گشایش حساب بین الملل اقدام نمایید. در نهایت پس از بررسی های به عمل آمده از طرف بانک نتیجه ی نهایی به شما گزارش خواهد شد. در نظر داشته باشید که هزینه های معرفی به بانک جدای از هزینه های افتتاح حساب توسط بانک است.

حساب بانکی در روسیه


به منظور افتتاح حساب بانکی در معتبر ترین بانک روسیه،Sber Bank، شما میتوانید به صورت حضوری به همراه یکی از افراد شرکت به بانک مراجعه نماییدو در طی زمان یک هفته قادر خواهید بود تا حساب بانکی خود را افتتاح نمایید. این روش تضمین شده خواهد بود و هزینه های اقامت و مترجم و ... تماما" بر عهده ی متقاضی خواهد بود.برای باز شدن اطلاعات مربوط به هر مطلب دارای علامت + بر روی آن کلیک کنید

مستر کارت چیست؟
مسترکارت یک پدیده نوین و فراگیر در عرصه مبادلات مالی و تجارت الکترونیک است. مسترکارت به دارنده خود این امکان را می دهد تا بدون وجود محدودیت زمانی و مکانی به موجودی حساب خود دسترسی داشته باشد. مسترکارت در حقیقت نوعی کیف پول الکترونیکی است که نیاز کاربر را از همراه داشتن پول نقد در داد و ستد های روزمره مرتفع می سازد. این کارتها از کاربرد جهانی برخوردارند و می توان آنها را بصورت بین المللی استفاده نمود. این کارتها از پشتیبانی شرکتهای بسیار بزرگ و معتبری برخوردارند و اکثر بانکهای معتبر دنیا عامل واگذاری کارتها هستند.
انواع مختلفی از این کارت اعتباری وجود دارند که عبارتند از :

               ++کارتهای اعتباری (CARD CREDIT)
در هنگام صدور این نوع کارتها، بانک عامل تضمینهایی مانند سند ملک یا اتومبیل را از مشتری دریافت کرده و بر اساس ارزش وثیقه مشتری درصدی را نیز به عنوان اعتبار به ارزش پول موجود در حساب مسترکارت وی می افزاید. بانک صادر کننده، این اسناد را برای احراز اقامت درخواست کننده در کشور مورد نظر بانک دریافت نموده و پس از بررسی سوابق مالیاتی درخواست کننده اعتبار اولیه وی را بر اساس فیش حقوقی یا اعتبارنامه مالیاتی وی تعیین می کند.

               ++ کارتهای بدهی (DEBIT CARD)
کاربرد این کارتها دقیقاً مثل نوع بالا ولی بدون ارتباط با حساب بانکی مجزا می باشد و دو نوع دارند که شامل کارتهای قابل شارژ (RELOAD ABLE) و غیر قابل شارژ (GIFT CARD) می باشند.

               ++کارتهای از پیش پرداخت (PRE PAID)
در این نوع کارتها دارنده آن یک حساب بانکی مرتبط با مسترکارت دارد که از سوی بانک عامل برای او افتتاح می شود. این کارت مثل کارتهای اعتباری فوق است با این تفاوت که مشتری فقط می تواند به اندازه موجودی حسابش از کارت برداشت کند.

               ++کارتهای مجازی (VIRTUAL CARD)
این کارتها موجودیت فیزیکی ندارند و صرفاً یک اعتبار مجازی و الکترونیک برای دارنده آن هستند که دارنده از طریق آن می تواند از وب سایتهای اینترنتی تهیه کند.


+فرآیند صدور مسترکارت
   روال دریافت، تقاضا و فراهم آوردن مستر کارت مشتری
            1.سفارش کارت توسط مشتری: تکمیل فرم سفارش و پرداخت مبلغ موردنیاز برای صدور بصورت آنلاین
            2.ارسال مدارک موردنیاز به شرکت توسط مشتری: این مدارک شامل کپی رنگی از صفحه اول پاسپورت
            3.بررسی مدارک مشتری توسط شرکت: ارسال مدارک مشتری به بانک صادر کننده توسط شرکت
            4.صدور مسترکارت توسط بانک صادرکننده
            5.دریافت کارت از بانک توسط شرکت: پس از 5 تا 6 هفته
            6.تحویل کارت به مشتری توسط شرکت: پس از اعلام شرکت، مشتری به دفتر شرکت مراجعه و مسترکارت خود را دریافت می کند
            7.شارژ حساب مسترکارت مشتری توسط مشتری و شرکت: مشتری، مبلغ معادل میزان شارژ دلخواه را به حساب شرکت واریز می‌نماید. شرکت، مسترکارت مشتری را به میزان سفارش شده، شارژ می‌نماید.
            8.فعالسازی مسترکارت توسط مشتری: مشتری پس از دریافت کار حتما باید کارت را فعال نموده و سپس استفاده نماید
            9.تمدید کارت قبل از انقضا: مشتری حداکثر تا دو ماه قبل از تاریخ انقضا درخواست تمدید خود را به شرکت ارائه می‌کند. شرکت ظرف یک ماه کاری مسترکارت مشتری را تمدید می‌نماید+ویژگی‌های مسترکات
   ویژگی های مستر کارت های ارائه شده


            ●قابلیت کارت: PIN and Chip
            ●انجام خرید و پرداختهای اینترنتی از داخل ایران
            ●رزرو هتل و کرایه اتومبیل
            ●دسترسی به اینترنت بانک برای مشاهده گردش موجودی
            ●فعالسازی و استفاده آسان
            ●کارت فیزیکی با نام دارنده
            ●امکان برداشت پول نقد از ATM های سراسر دنیا


            ●امکان خرید از POS فروشگاه های سراسر دنیا
            ●امکان خرید آنلاین از فروشگاه های اینترنتی
            ●دسترسی به صورت حساب اینترنتی از طریق سایت بانک
            ●امکان ارتباط با PayPal و سایر خدمات مشابه
            ●شارژ مستقیما از طریق حساب بانکی ارائه شده بر روی کارت
            ●صورتحساب به صورت آنلاین و آنی
            ●ادارای IBAN و SWIFT جهت شارژ کارت
+داشتن مستر کارت چقدر مهم است؟
         کاربردهای اصلی و مهم مستر کارت
               ++خريد اينترنتي و پرداخت آنلاین:
با داشتن این مستر کارت چه در ایران باشید و چه در خارج، براحتی می‌توانید مواردی از قبیل خرید کتاب، مقالات، مجلات، قالبهای وب سایت، خرید نرم‌افزار موبایل و برنامه‌های کامپیوتری، عضویت در سایت های بازی ها و سرگرمی‌ها، ثبت نام آزمون تافل و دیگر آزمون های بین المللی، جشنواره‌ها و برنامه‌های بین‌المللی، خرید بلیت هواپیما و قطار، رزرو هتل و حتی اوراق بهادار را بصورت اینترنتی خرید و پرداخت نمایید.

               ++انتقال ارز به سایر مسترکارتها:
اگر یکی از اعضای خانواده شما در کشور دیگری مشغول به تحصیل است، یا شرایط کاری خاصی داشته و در کل نیاز به انتقال پول دارید، با سفارش و خرید دو کارت می توانید بین دو حساب جابجایی پول (پوند) انجام دهید.

               ++اینترنت بانک:
با دریافت مسترکارت می‌توانید گردش حساب، صورتحساب و موجودی حساب مسترکارت خود را از اینترنت بانک مشاهد نمایید. همچنین تغییر رمز، استخراج صورتحساب رسمی با لوگو بانک نیز از دیگر قابلیتهای اینترنت بانک این مستر کارت می‌باشد.

               ++دریافت وجه نقد رایج هر کشور از خودپرداز(ATM)های سراسر دنیا:
هنگام سفر به خارج می‌توانید با توجه به موجودی مسترکارت خود، ارز رایج آن کشور را از خودپرداز دریافت نمایید، بدون محدودیت زمانی و مکانی و در بیش از 200 کشور دنیا. بنابراین سفری امن و بدون نیاز به حمل پول در پیش خواهید داشت. شبکه مسترکارت بيش از 900 هزار دستگاه خودپرداز در سراسر دنيا را تحت پوشش دارد.

               ++خريد کالا و خدمات از طریق پايانه هاي فروش (POS) در سراسر دنيا:
وقتی به کشور دیگری سفر کنید می‌توانید با توجه به موجودی مسترکارتتان، براحتی از فروشگاهها و بوتیکها خرید نموده و توسط پایانه‌های فروشگاهی پرداخت نمایید و از مزایایی مثل سرعت و سهولت در خرید، شرکت در قرعه‌کشی و تخفیفات فروشگاهها نیز استفاده نمایید. 20 میلیون پایانه فروش در سراسر دنیا را تحت پوشش دارد.

               ++ارتباط باکیف پولهای الکترونیک؛ PayPal ، Google Wallet و ...:
همچون تمامي مستر کارت هاي معتبر صادر شده در سراسر دنيا، شما ميتوانيد مسترکارت خود را به خدمات پرداخت اينترنتي همچون PayPal، Google Wallet و... مرتبط نموده از مزایای کیف پول های اینترنتی رایج در دنیا بهره مند شوید. اما برای آن نياز به آدرس خارج از کشور داريد که مسئوليت تهيه آن بر عهده شما خواهد بود.
مستر کارت های ما


در خصوص مستر کارت های ارائه شده از طرف شرکت: این مستر کارت ها دارای اعتبار 3 ساله با موجودی اولیه 50 پوند به قیمت 550 پوند از طرف شرکت ما قابل ارائه است. سقف موجودی این کارت ها برابر 20000 پوند است و همچنین قابلیت Swift و شارژ از طریق صرافی ها را داراست.این مستر کارت ها به نوعی از بهترین و به صرفه ترین نوع مستر کارت های موجود است به خصوص اینکه بر خلاف باقی انواع مستر کارت های موجود در بازار، قابلیت استفاده فیزیکی در تمام نقاط دنیا (دستگاه های POS، تمامی ATM های متصل به درگاه مستر، در تمامی کشور ها از آمریکا و اروپا گرفته تا چین و هند و شرق آسیا) و همچنین استفاده الکترونیکی به منظور خرید آنلاین از تمامی درگاه های متصل به مستر کارت را داراست. مسترکارت ها از انگلستان تهیه می شوند و می توان علاوه بر درج اسم شما بر روی آن، نام شرکت شما را نیز بر روی آن حک نمود. روند تهیه ی مستر کارت تا زمان تحویل به شما کمتر از 40 روز کاری به طول خواهد انجامید.

تماس با ما

برای اطلاعات بیشتر و مشاوره در خصوص ثبت شرکت و دفاتر کار مجازی و همچنین دیگر خدمات ما می توانید از روش های زیر با ما در ارتباط باشید.


آدرس دفاتر شرکت:

      ●لندن - خیابان ونلاک - شماره 20-22 - کد پستی N1 7GU
      ●لندن-خیایان فینچلی شرقی - خیابان 120 های رود - کد پستی N2 9ED
      ●روسیه-مسکو-خیابان دربینسکرایا-شماره 11-کد پستی 115114
      ●تهران-اقدسیه-نرسیده به مینی سیتی-ضلع شمالی بزرگراه ارتش-پلاک 113
      ■تهران - ضلع جنوبي ميدان پونك - ساختمان بانك انصار - طبقه ٤ - واحد ١٢
      ■تهران- یوسف آباد- خیابان پانزدهم- خیابان فراهانی پور- پلاک 35- واحد 4
      ●اصفهان- خیابان جابر انصاری-روبروی ایستگاه مترو-ساختمان جهان-طبقه 2
      ●اصفهان - خیابان شمس آبادی - مجتمع خورشید - شرکت رایان نت
      ●اصفهان - چهارباغ بالا - مجتمع پارسیان - طبقه 3 - واحد 511
      ●ارمنستان - ایروان - مرکز تجاری سیتادل - واحد 205


شماره های تماس:

doneUK : (+44)-20-35198338
doneUK : (+44)-200-888-0272
doneRU : (+7)-499-322-9824
done_allIR : (+98)-21-28422
done_allIR : (+98)-21-284282
doneIR : (+98)-21-28429090
doneIR : (+98)-31-95024282
doneAM : (+374)-6064-0221